5 wybranych motywów WordPress

Dziś motywy WordPress dają dużą swobodę tworzenia wyglądu strony www.  Jeden motyw można zastosować dla wielu, nawet różnych branż. Opanowanie jednego dobrego motywu daje spore możliwości. Zatem zachęcam was do zapoznania się z 5 wybranymi Monstroid2, Imperion, 24.Storycle, Hazel oraz Kanter.

Monstroid2motyw monstroid

Monstroid2 to uniwersalny motyw do tworzenia różnego typu stron www. Templatka posiada 300+ gotowych projektów stron, 500+ układów elementów witryny i specjalne rozszerzenie Magic Buton. Za jego pomocą można łączyć kilka układów w jednym projekcie i tworzyć własne designy stron. Motyw również zawiera szereg widgetów, co pozwala dodawać różne typy zawartości na stronę.

Do podanego motywu został dodany Elementor i wszystkie rozszerzenia do niego od zespołu ZEMEZ. To są JetElements, JetMenu, JetBlog, JetThemeCore, JetBlocks, JetTabs, JetReviews, JetPopup itd. Każda z tych wtyczek dodaje szereg dodatkowych widgetów do wizualnego kreatora stron. Dzięki temu możesz szybko dodać nowe opcje na stronę dzięki metodzie „Przyciągnij i Upuść”. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Monstroid2 ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid2.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/62222.html

Imperion

motyw imperion

Podany motyw także nadaje się do tworzenia popularnych typów stron internetowych. Zawiera 10 tematycznych układów dla strony głównej oraz wygodne opcje zarządzania wyglądem, co pozwala wybrać interesujący projekt i w prosty sposób dopasować go do własnych potrzeb. Oprócz tego w paczce z templatką umieszczone są obrazki komercyjne, które można stosować na stronie bez żadnych ograniczeń.

Do motywu dodany są Revolution Slider, TM Timeline, The Event Calendar, zestaw rozszerzeń dla WooCommerce oraz popularne wtyczki Cherry. Templatka także zawiera Elementor i wtyczki JetElements oraz JetMenu, które rozszerzają jego możliwości. Imperion wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylowe typografie na stronie.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-62626.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/62222.html

24.Storycle

motyw 24.Storycle

Ten motyw jest przeznaczony do tworzenia blogów i portalów informacyjnych. Wybierając go możesz skorzystać z 16 ciekawych układów dla strony głównej, 10 gotowych projektów dla podstron, 7 układów dla bloga i szereg projektów dla nagłówka i stopki. Dzięki temu będziesz mógł zmienić wygląd witryny tak, aby ona spełniała wszystkie twoje potrzeby i oczekiwania użytkowników.

Funkcjonalność motywu jest realizowana w oparciu o Cherry Framework 5.1. To pozwala korzystać z rozbudowanych wtyczek i widgetów Cherry. Oprócz tego templatka posiada Elementor i rozszerzenia dla niego: JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTabs, JetReviews oraz JetTricks. Motyw także wspiera WPML, AMP i jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Ten motyw również jest responsywny i przyjazny dla SEO.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-69580.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/69580.html

Hazel

motyw hazel

Hazel to funkcjonalny motyw do tworzenia stron biznesowych. Posiada 9 unikatowych projektów dla strony głównej które pomogą wyróżniać Twoją witrynę na tle konkurentów. Każdy z tych układów zawiera własne widgety, które można stosować w różnych projektach. Warto także wyróżnić ciekawe efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie.

Do motywu były dodane popularne wtyczki, w tym Revolution Slider, Visual Composer, Ultimate VC, MegaMenu oraz Cube Portfolio. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzenia funkcjonalność templatki można skorzystać z dodatków na stronie wordpress.org. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi. Hazel wspiera fonty webowe Google i technologię Regina.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-67167.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/67167.html

Kanter

motyw kanter

Poszukujesz motywu do tworzenia portfolio webowego? Kanter idealnie nadaje się do tego celu. Templatka zawiera 70 gotowych projektów stron, 10 układów dla strony blogu i 30 wariantów dla portfolio. Oprócz tego do użycia dostępna jest rozbudowana galeria, która pomoże w najlepszy sposób przedstawić Twoje fotografie na stronie internetowej.

Do motywu są dodane następne wtyczki: Revolution Slider, Contact Form 7, Visual Composer oraz Touch Slider. Tempaltka także jest kompatybilna z YoastSEO, WPML, WooCommerce I innymi popularnymi dodatkami dla WordPress. Oprócz tego motyw wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-69402.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/69402.html

Profesjonalny Hosting
Scroll to Top