zlecenia WordPress

O mnie

Na blogu dzielę się swoim doświadczeniem w tworzeniu stron w WordPress. Znajdziesz tu informacje jak pobrać i zainstalować ten najpopularniejszy CMS. Jak stworzyć własny szablon WordPress oraz wtyczki.

Instalacja i przenoszenie WordPress-a

Tu znajdziesz informacje jak zainstalować WordPress-a, jak przenieść gotową stronę internetową na serwer, oraz jak i czy warto przenosić stare statyczne strony do CMS-ów takich jak WordPress.

Tworzenie stron internetowych

W tym dziale znajdziesz informacje dotyczące tworzenia strony internetowej na wybranym motywie, instalacja niezbędnych wtyczek oraz tworzenie własnego motywu.

Pozycjonowanie, optymalizacja

Strona już gotowa? Więc czas na optymalizację. Co to takiego optymalizacja, dowiesz się włanie w tym dziale. Każda strona potrzebuje pozycjonowania. Tu poznasz sprawdzone techniki.

Prowadzenie strony, serwisu, bloga

To jak prowadzisz stronę internetową odbija się wprost proporcjonalnie na jej wynik, jakość. W tym dziale dowiesz się jak pisać wpisy, jak pozyskiwać materiały na stronę, blog czy serwis internetowy.

WordPress to CMS który został stworzony z myślą o prowadzeniu blogów. Rozpowszechniany jest na licencji GNU General Public License i jest dostępny bezpłatnie.

Natomiast komercyjne rozszerzenia motywy i wtyczki mimo, że są rozpowszechniane na licencji GPL to nie koniecznie są darmowe, ale oprogramowanie nie może ograniczać twoich wolności podczas jego użytkowania.

Scroll to Top