5 Darmowych motywów WordPress

Motyw WordPress 24.Storicle Lite

1 Motyw WordPress: 24.Storycle Lite

Motyw 24.Storycle Lite może być używany do tworzenia blogu osobistego oraz blogów o różnych tematach niszowych. Jest to możliwie dzięki uniwersalnemu projektowi, obecności ciekawych widgetów oraz wygodnym opcjom personalizacji. Motyw posiada darmową wersję Elementora, za pomocą którego można zarządzać elementami na stronie metodą „Przyciągnij i Upuść”.

Oprócz Elementora mamy do dyspozycji rozwijane menu, mediatekę, opcje mediów społecznościowych i różne widgety. Motyw wspiera WPML, All in One SEO, Mail Chimp i inne popularne wtyczki do WordPress-a. Motyw 24.Storycle Lite ma czysty kod, który został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-79813.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/79813.html

Motyw WordPress Kustrix Lite

2 Motyw WordPress: Kustrix Lite

Jeszcze jeden motyw blogowy, który można dostosować do różnych tematów niszowych. Jego projekt został wykonany w jasnych kolorach, z naciskiem na duże obrazy i typografie. Do przewag motywu można zaliczyć  wygodne opcje personalizacji, które pomogą dostosować jej wygląd do własnych potrzeb.

Motyw oferuje kluczowe opcje i funkcje do tworzenia blogów. Do użytku dostępne są menu, mediateka, manager paska bocznego, opcje mediów społecznościowych. Szablon także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina, jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami internetowymi.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/free-templates/kustrix-lite-responsive-fashion-store-wordpress-theme-60061.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/60061.html

Motyw WordPress Jen + Ben

3 Motyw WordPress: Jen + Ben

Ten motyw świetnie nadaje się do tworzenia strony dla fotografa weselnego. Ma charakterystyczny projekt i rozbudowaną galerię. Dzięki temu stworzysz portfolio, które na pewno przypadnie do gustu odwiedzającym. Dostosować go pomoże Elementor, który pozwala modyfikować stronę w trybie wizualnym.

Motyw Jen+Ben zawiera popularne wtyczki Cherry, rozwijane menu, galerię, formularz kontaktowy itd. Szablon wspiera WPML, Yoast SEO, WooCommerce i inne popularne wtyczki z repozytorium WordPress-a. Do templatki można podłączyć fonty Google, aby wyróżniać zawartości tekstowe na stronie.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/free-templates/jen-ben-wedding-planner-wordpress-theme-67043.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/67043.html

Motyw WordPress FashionMania

4 Motyw WordPress: FashionMania

Za pomocą tego motywu można stworzyć proste i wygodne portfolio fotograficzne, ponieważ to stylowy projekt, który łączy jaskrawe kolory, duże obrazy i typografie. Także można wydzielić proste efekty animacyjne. One dodają dynamiczności stronie, jednak nie przeciążają jej. Dlatego strona oparta o ten motyw będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach.

Do motywu dodano Elementor (darmowa wersja), mediatekę, galerię, formularz zapisywania na newsletter, formularz kontaktowy, opcje mediów społecznościowych. Templatka jest kompatybilna z popularnymi wtyczkami dla WordPress-a i wspiera fonty Google. Motyw FashionMania ma czysty kod, który został optymalizowany pod kątem SEO.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/free-templates/easy-fashion-wordpress-theme-51598.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/51598.html

Motyw WordPress Max Paxton Lite

5 motyw WordPress: Max Paxton Lite

Max Paxton Lite to dobry motyw do tworzenia strony personalnej. Ma on czysty projekt, który został wykonany w jasnych barwach i zawiera duże obrazy. Do użytku dostępne są widgety, które pozwalają dobrze zaprezentować właściciela i jego umiejętności na stronie. Także warto wydzielić wygodne opcje personalizacji pozwalające szybko zmodyfikować wygląd strony bez edycji kodu.

Motyw zawiera wizualny kreator Elementor w wersji darmowej, usługi i projekty, licznik umiejętności, opcje mediów społecznościowych, mediatekę itd. Do innych przewag templatki można odnieść responsywność, kompatybilność z przeglądarkami www i przyjazność SEO. Motyw wspiera fonty Google i technologię Retina.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-65339.html?aff=Stronnet

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/65339.html

Profesjonalny Hosting
Scroll to Top