Program do tworzenia szablonów

Tworzenie prostego szablonu WordPress nie jest trudne, szczególnie dla tych, którzy już znają język PHP. W wpisie Tworzenie szablonu WordPress opisałam wam, jak krok po kroku zbudować własny szablon strony. Dzisiaj bardziej złożony proces tworzenia szablonów, które swoją budową w niczym nie będą ustępowały skórką dostępnym na  platformie tego popularnego CMS-a.

tworzenie szablonu program

Jak zauważyłeś program ten umożliwia tworzenie szablonów nie tylko WordPress, ale też dla takich CMS-ów jak Joomla, Drupal, czy sklepów internetowych Magento, PrestaShop. Spotkałeś się już z tą aplikacją? Czy panel startowy jest ci znany? Na pewno zauważyłeś, że jest bardzo przejrzysty, wiec przyjrzyjmy się mu bliżej, wybieramy WordPress i mamy dwie opcje do wyboru, możemy zacząć od początku lub wybrać modyfikacje gotowego szablonu.

tworzenie szablonu program

Ciekawi cię następny krok? Po wybraniu opcji utworzenia nowego szablonu Zacznij od początku przejdziemy do następnego okna aplikacji, gdzie w również przejrzysty sposób wybierzemy kolorystykę naszej strony oraz typ i wielkość czcionki.

tworzenie szablonu progam

Na tym etapie uruchamia się oczekiwana aplikacja, swoim układem bardzo przypominająca znany pakiet office.

Polecam program TemplateToaster do tworzenia szablonów dla systemów CMS oraz sklepów internetowych.

Profesjonalny Hosting
Scroll to Top