Test motywu Monstroid2 z TemplateMonster

Testujemy motyw Monstroid2.

Czy rzeczywiście jest jednym z najlepszych motywów TemplateMonster i konkurencją dla innych o podobnej funkcjonalności.

Po instalacji motywu, do uruchomienia pełnej funkcjonalności instalujemy wtyczkę Jet Plugins Wizard, dzięki niej mamy dostęp do ponad 40 szablonów o różnej tematyce. Do testów wybraliśmy Datarium i rozpoczynamy instalację szablonu oraz potrzebnych wtyczek (co jest plusem – wtyczka Wizard pracuje za nas, a my tylko czekamy).

instalacja szablonu

Minusem takiej hurtowej instalacji wtyczek, jest czas oczekiwania (przy braku postępu warto odświeżyć stronę).

To co może być dla niektórych problemem, to brak spolszczenia wtyczki Plugins Wizard. A więc tłumacząc w kolejnym kroku zostajemy zapytani: Czy chcesz dołączyć zawartość demo do istniejącej zawartości lub całkowicie ją przerobić?  Wybraliśmy pierwszą opcję: „Append demo content to my existing content” i czekamy na import bazy i plików. I jest mamy TO, piękny rewelacyjny motyw Monstroid2 z szablonem Datarium. No warto było czekać na taki efekt.

A co z edycją, modyfikacją strony?

Stronę edytujemy w znanym już nam Elementorze, więc edycja jest bardzo prosta. Wybrany szablon to typ One Page, więc wszystko mamy w jednym miejscu.

Instalując motyw Monstroid2, mamy w pełni funkcjonalną stronę  internetową, którą możemy zmieniać według upodobań, a w dostępnych szablonach, każdy może wybrać najbardziej odpowiadający prowadzonej działalności.

Profesjonalny Hosting
Scroll to Top