Test motywu WordPress – Personal Business Coaching

Motyw WordPress Personal Business Coaching to propozycja dla stron dotyczących działalności usługowej – doradczej, jak również dla osoby, która chce mieś stronę o sobie.

Instalacja motywu jest bardzo prosta i szybka. Dla poprawnego działania zalecana jest instalacja kilku wtyczek.

wtyczki do motywu

Strona internetowa po wykonaniu instalacji prezentuje się dość  skromnie. Mamy widoczny układ strony oraz styl tekstu, dla nadania wyglądu oraz funkcjonalności musimy popracować nad całością strony i tu mamy tradycyjnie w panelu administratora w zakładce Wygląd -> Personalizacja możliwość dostosowania motywu do naszych potrzeb.

Dla motywu Personal Business Coaching można pobrać demo, które ułatwi tworzenie strony. Grafika dołączona do motywu nie nadaje się do użycia, jest ona tylko propozycją i nie można z niej skorzystać (dlatego obrazy są nieczytelne). Instalacja przykładowych stron, które zawiera demo może znacznie ułatwić nam pracę z motywem. Muszę przyznać, że propozycje są bardzo ciekawe, strona jest bardzo przejrzysta i czytelna, a wtyczka Power builder do tworzenia układu strony jest jedną z lepszych z jakimi przyszło mi pracować.

Dla tworzenia strony w  WordPress zdecydowanie polecam motyw Personal Business Coaching.

Exit mobile version