Zlecenia WordPress

Zlecenia

Zlecenia wykonania stron, oraz wtyczek na WordPress. Zmiany w motywie, tworzenie dedykowanych rozwiązań, motywy WordPress oraz wtyczki WordPress. Tworzenie sklepów na wtyczce WooCommerce, oraz wiele innych zleceń dotyczących najbardziej popularnego systemy zarządzania treścią (CMS).

  • — dolacz do naszych fanow na Facebooku! — Potrzebny szablon wordpress. Mam grafike desktop i mobile. Szablon z prosty, bez wodotryskow, pluginow, animacji. Nie chce elementora, divy czy czegotam. Szablon zawiera chyba 3 typy stron, glowna, blog, galeria.
  • — dolacz do naszych fanow na Facebooku! — Witam, Do naprawy plik wp-config oraz przejrzenie wtyczek. Na początku pliku wp-config.php mamy doklejony kawałek kodu, który zawiera zdublowane definicje stałych wordpressa, stąd komunikaty błędów na stronie. Do tego KASPERSKY znajduje jakiegoś trojana. status: PILNE www.gda-architekci.pl
  • — dolacz do naszych fanow na Facebooku! — Witam, Cześć! Poszukuje doswiadczonego wordpress developera do przebudowy/dostosowania EDD w ramach istniejacej strony wordpress uzywajac template AVADA. Celem jest stworzenie sklepu internetowego ze zdjeciami i plikami video jednego autora (tylko pobieranie plikow online), to nie bedzie typowy marketplace/stock site gdzie mamy wielu autorow. Budzet to ustalenia, czas […]
  • — dolacz do naszych fanow na Facebooku! — W połowie czerwca dostanę plik ZIP z moją aktualną stroną od firmy, na której serwerze jest obecnie. Sa tam również wtyczki autorstwa tej firmy, które po przeniesieniu nie będą działać. Chodzi o uruchomienie strony na nowym serwerze (pewnie AZ.)
  • — dolacz do naszych fanow na Facebooku! — Dzień dobry, poszukuję pomocy przy tworzonej stronie internetowej. Darmowy serwis z ogłoszeniami / dwa różne konta z innymi funkcjami przeglądania i dostępu do poszczególnych stron. Próba wprowadzenia na stronie WP pluginu Ultimate Member (korzystam z Elementora) przyniosła duże zamieszanie – stan witryny "Powinien zostać poprawiony". Hosting: hostinger […]
  • — dolacz do naszych fanow na Facebooku! — Witam,potrzebuje doświadczonego kodera wordpress,który szablon naprawi,bo pewien koder nie dostosował go pod wordpress i cały się rozwalił. Zlecenie mega pilne.
  • — dolacz do naszych fanow na Facebooku! — Witam,poszukuje doświadczonego programisty woocommerce do wykonania modyfikacji oraz poprawek na portalu opartego na woocommerce. Temat jest od zaraz,więc proszę składać oferty,ale tylko od osób co mogę się zająć tematem od zaraz. Zapraszam do kontaktu.
  • — dolacz do naszych fanow na Facebooku! — Szukam osoby na dobrym "skill'u"
  • — dolacz do naszych fanow na Facebooku! — Witam,poszukuje doświadczonego programisty woocommerce.Jest to złożone zlecenie,ale bardzo pilne. Wszystkie osoby biegłe i zainteresowane tym tematem zapraszam najlepiej do kontaktu telefonicznego,gdyż temat jest pilny.
  • — dolacz do naszych fanow na Facebooku! — Chciałbym zlecieć poprawę optymalizacji strony na gotowym szablonie z themeforest (elementor). Dodatkowo drobne zmiany na stronie. Następnie zoptymalizowaną i poprawioną stronę trzeba będzie skopiować na 8 adresów (inne hostingi). Poproszę o orientacyjną stawkę za takie zlecenie. Wybranym osobom prześlę szczegółowy adres www. Proszę o zgłoszenia tylko osób […]
Exit mobile version